menu

Lambertuskerk rekent op uw sympathie

 

Het coronavirus laat ook de Lambertuskerk niet ongemoeid. Helaas worden veel boekingen vanwege de overheidsmaatregelen geschrapt of opgeschort.

Gelukkig zijn we de afgelopen jaren oplettend geweest bij onze uitgaven en komt het onderhoud van de monumentale kerk - want daar doen alle vrijwilligers van de stichting het voor - nog niet in gevaar.

Maar we hopen natuurlijk wel dat u ons snel weer weet te vinden als de richtlijnen versoepeld worden. 

Heel belangrijk is te weten dat onze kerk ruim genoeg is om ‘afstand te houden’ bij een evenement, huwelijk of uitvaart.                    De 1,5 meter-afspraak is bij ons goed te hanteren, zodra openstelling voor gezelschappen weer is toegestaan. 

Het bestuur en de vrijwilligers rekenen op uw steun en sympathie voor het behoud van deze gezichtsbepalende kerk in het landschap van Raamsdonk.                                                                                                                                                                     

Wij wensen u gezondheid en goede moed.